Dubilas nagrodzona przez Ministra

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 6 =
24-09-2023
Kamila Dubilas, dyrektorka Wolborskiego Centrum Kultury została odznaczona przyznaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Odznaką Honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej.
zdjęcie
W Wolborskim Centrum Kultury im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego odbył się w sobotę 23 września 2023 r. koncert Piotrkowskiej Orkiestry Kameralnej. Koncert zorganizowany został na podsumowanie projektu "Rowerowy Rajd Modrzewskiego z okazji 750 lecia nadania Wolborzowi praw miejskich". Projekt realizowało Wolborskie Towarzystwo Kultury i Turystyki w ramach programu Moce NadŁódzkie ze środków samorzadu województwa łódzkiego.

W trakcie koncertu Kamila Anna Dubilas dyrektor WCK otrzymała Odznakę Honorową Zasłużony dla Kultury Polskiej przyznaną przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

- Pani Kamila Dubilas, to niezwykle kreatywna dyrektor Wolborskiego Centrum Kultury. Pani Kamila łączy pasję zawodową z niezwykłą umiejętnością integrowania środowisk twórczych i aktywnych społecznie. Gratuluję i życzę powodzenia w realizacji kolejnych projektów i planów. - powiedział wreczając Odznakę w imieniu Ministra, poseł Grzegorz Lorek. 

Gratulacje dyrektorce Kamili Dubilas zożył także Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza, który powołał ją na to stanowisko w styczniu 2017 r. 
← powrót