KGW Lubiaszów na ryneczku

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 9 =
05-11-2023
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubiaszowie zostało zaproszone w dniu 21 października 2023 r., na obchody pierwszego roku działalności Ryneczku Wojewódzkiego w Łodzi
zdjęcie
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubiaszowie zostało zaproszone w dniu 21 października 2023 r.,  na obchody pierwszego roku działalności Ryneczku Wojewódzkiego w Łodzi (dla przypomnienia to właśnie z udziałem KGW Lubiaszów kręcony był filmik zapraszający do odwiedzania nowo powstałego Ryneczku).

Panie przygotowały dla gości tego spotkania flagową zupę dyniową z czipsem z boczku wędzonego i kluskami żelaznymi, rolady wieprzowe ala rolada śląska, rolady szpinakowe z łososiem oraz  ciasta upieczone przez członkinie koła, a dla maluchów odwiedzających ryneczek galaretki wielokolorowe z bitą śmietaną. Wszystkie potrawy zostały rozczęstowane wśród uczestników i gości tego wydarzenia.

Na zaproszenie Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi przewodnicząca KGW w Lubiaszowie została zaproszona do Komisji Konkursowej w Wojewódzkim Konkursie Produktów Tradycyjnych "Tygiel Smaków 2023". Konkurs odbył się w Łodzi w Hali Expo w dniu 27 października 2023 roku. Dla KGW Lubiaszów to wielkie wyróżnienie i motywacja do dalszej pracy. 
← powrót