Komunikat

Konkurs Czyste Sołectwo

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
5 + 6 =
24-02-2024
Ruszyła kolejna edycja konkursu Czyste Sołectwo 2024, realizowanego przez organizację odzysku  we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Sołtysów.
zdjęcie
Projekt „Czyste Sołectwo” skierowany jest do sołectw/sołtysów i polega na zbiórce elektroodpadów.  Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne, a sołectwa nie ponoszą żadnych kosztów związanych z akcją. 
Za każdą zebraną tonę elektroodpadów sołectwo otrzymuje 400 zł na przedpłaconej karcie płatniczej, którą może płacić wszędzie! 

Wiedząc jak ważne jest dodatkowe finansowanie w 2024 gwarantowane są nagrody dla sołectw, które zbiorą najwięcej elektroodpadów w wysokości: 

I miejsce – 8.000 PLN 
II miejsce – 5.000 PLN 
III miejsce – 3.000 PLN 
IV miejsce – 2.000 PLN 
V miejsce – 1.000 PLN 

Zbiórka elektroodpadów trwa do końca roku – 31.12.2024 ! Wszystkie zlecenia zgłoszone do tego czasu wezmą udział w walce o powyższe nagrody! 

W tym roku jest również NOWOŚĆ – dodatkowych 5 nagród specjalnych nie związanych ze zbiórką! Nagrody w wysokości 1.000 PLN przeznaczone dla 5 sołectw, które przeprowadzą akcję ekologiczną wśród mieszkańców. Akcja może być związana ze zbiórką elektroodpadów, ale nie musi – może być czysto edukacyjna o tematyce ekologicznej w szerokim znaczeniu. To od pomysłowości zależy jakie to będzie działanie. Liczymy na wspaniałe akcje integrujące lokalną społeczność oraz przyczyniające się do ochrony środowiska w najbliższym otoczeniu

Więcej informacji na stronie www.czystesolectwo.pl

Regulamin konkursu w załączniku. 

Załączniki artykułu

← powrót