Lubiaszów aktywnie spędza czas

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 7 =
25-05-2023
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubiaszowie bierze udzial w projektach "Moja i Twoja Kuchnia - jak smakują polsko-ukraińskie pierogi" oraz "Danie Wspólnych Chwil". 
zdjęcie
Koło Gospodyń Wiejskich w Lubiaszowie zorganizowała w sobotę 20.05.2023r., event  w projekcie noszącym tytuł "Moja i Twoja Kuchnia - jak smakują polsko-ukraińskie pierogi" Święto przyjaźni i solidarności zaszczyciły swoją obecnością władze Wolborza, w tym Andrzej Jaros - Burmistrz Wolborza, który od początku bardzo interesował się projektem. Przybyłych gości powitały animatorki tego projektu Dorota i Marlena opowiadając o jego założeniach, stawianych mu celach, sposobach i metodach realizacji. Następnie Strażacka Orkiestra Pożarnicza z Żarnowicy rozpoczęła swój koncert ujmując ekspresyjną grą uczestników wydarzenia. Z nowym premierowym przedstawieniem zaprezentował się zespół ludowy "Wolborskie Nutki", rozbawiając zgromadzoną publiczność świetnymi dialogami oraz wesołymi ludowymi przyśpiewkami. Pogoda dopisała, goście też, wydarzenie trwało do późnych godzin wieczornych.

Drugie spotkanie w programie "Danie Wspólnych Chwil" odbyło się 23 maja 2023 roku w KGW w Lubiaszowie. Podczas spotkania prelekcje na temat bezpieczeństwa seniorów wygłosiła Pani st. post. Edyta Daroch oraz Pan st.post.Maciej Bogusławski z Komisariatu Policji w Wolborzu, którzy zwrócili szczególną uwagę obecnym na spotkaniu Seniorom na zagrożenia i potencjalne oszustwa, które mogą im grozić. Spotkanie przebiegało przy akompaniamencie akordeonu i wśród śpiewów piosenek ludowych i biesiadnych, a to za sprawą Pana Henryka Gieszcz, który nam przygrywał. W ramach prezentu każdy Senior otrzymał pyszna gorzką czekoladę ( oznaczoną nazwą projektu- Danie Wspólnych Chwil i logiem KGW. 
 
← powrót