OSP Proszenie na I miejscu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 6 =
04-02-2024
W niedzielę w hali sportowej w Wolborzu odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa.
zdjęcie
Świetna rywalizacja, dobra zabawa i, jak zawsze, wspaniała sportowa atmosfera panowała 4 lutego 2024 w hali sportowej w Wolborzu, gdzie odbył się Turniej Halowej Piłki Nożnej Ochotniczych Straży Pożarnych o Puchar Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa. Wzięły udział w tej widowiskowej rywalizacji drużyny z terenu całej Gminy Wolbórz .

Zawodnikom kibicowały rodziny, władze  Miasta i Gminy na czele z  Burmistrzem Wolborza Andrzejem Jarosem oraz Przewodniczącym Rady Miejskiej Zbigniewem Klewinem z radnymi. Wyniki ywalizacji sportowej:
1 miejsce OSP Proszenie
2 miejsce OSP Lubiatów
3 miejsce OSP Młynary

Drużyny, które wzięły udział w turnieju to: OSP Wolbórz, OSP Bogusławice, OSP Komorniki, OSP Lubiaszów, OSP Psary Lechawa, OSP Polichno, OSP Żywocin, OSP Żarnowica.

Nagrodę indywidualną najlepszego bramkarza turnieju zdobył Mateusz Starosta OSP Wolbórz, natomiast Królem Strzelców okazał się Cezary Bąbol OSP Lubiatów. Wszystkim drużynom gratulujemy dobrej kondycji na boisku. Do zobaczenia na kolejnych rozgrywkach!
← powrót