Piknik profilaktyczny

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 5 =
17-06-2024
II Rodzinny Piknik Profilaktyczny zorganizowany przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych odbył się w piątek 14 czerwca na Orliku. 
zdjęcie
W trakcie pikniku dzieci i młodzież obejrzeli pokaz psa tropiącego z Aresztu Śledczego oraz wysłuchali pogadanki na temat bezpiecznych zachowań, którą przygotowali funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji w Piotrkowie Trybunalskim. Spotkanie było poświęcone zagrożeniom, które mogą się pojawić w czasie zbliżających się wakacji. 

Piknik odbył się na terenie boiska Orlik, a uczestniczyli w nim dzieci, młodzie z oraz ich rodzice. Piknik miał na celu propagowanie zdrowego stylu życia wolnego od wszelkich uzależnień i nałogów, a także ukazania pożytecznych form spędzenia czasu na świeżym powietrzu. 

Zorganizowane konkursy i zawody sportowe cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wywołały wiele radości wśród uczestników. Zwycięscy konkursu profilaktycznego otrzymali nagrody i upominki. Sierżant Monika Szymańska przeprowadziła pogadankę na temat zachowania bezpieczeństwa podczas wakacji. Uczestnicy pikniku brali również udział w pokazie psa tropiącego środki psychoaktywne, który zorganizował Areszt Śledczy w Piotrkowie Tryb. Kolejną atrakcją był pokaz udzielania pierwszej pomocy. 

W spotkaniu wzięli udział m.in. Dymitr Jędryka, z-ca Burmistrza Wolborza oraz kierownik MOPS Marzena Kusideł.
 
← powrót