Skoki w Bogusławicach

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
3 + 5 =
28-11-2022
3 i 4 grudnia odbędą się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzieży w Skokach Przez Przeszkody. 
zdjęcie
3 i 4 grudnia w Stadzie Ogierów w Bogusławicach odbędą się Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Dzieci i Młodzieży w Skokach Przez Przeszkody oraz Halowe Mikołajkowe Zawody Regionalne i Towarzyskie w Skokach przez Przeszkody. 

Celem zawodów jest sprawdzenie umiejętności młodych jeźdźców i ich koni na arenie ogólnopolskiej a także zdobywanie wiedzy oraz wymiana doświadczeń między zawodnikami. Stopień wyszkolenia będzie sprawdzany podczas rozgrywania konkursów o oceniany przez komisję sędziowską. Dla najlepszych przewidziane są nagrody. Przedsięwzięcie ma na celu promowanie hippiki w Polsce.

Organizatorem zawodów jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda i Stado Ogierów w Bogusławicach 

W ramach Mistrzostw Województwa Łódzkiego dzieci i młodzież będą rywalizować w trzech kategoriach wiekowych. W sobotę rozegrane zostaną półfinały, a finałowe konkursy w niedzielę. W niedzielę obejrzeć będzie można tradycyjny mikołajkowy konkurs przebierany, na który corocznie zawodnicy przebierają siebie oraz swoje konie.

Dodatkowo w niedzielę odbędą się Mikołajki dla dzieci i dorosłych, kulig lub przejazd bryczką, oprowadzanie na kucyku, ognisko z kiełbaskami, zwiedzanie Stada i spotkanie z Mikołajem.

Zapisy i informacje www.stadoboguslawice.com.pl
← powrót