Komunikat

Strategia Rozwiązywania Problemów Społecznych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 1 =
19-02-2024
Na zlecenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolborzu realizowane jest badanie społeczne na rzecz opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych na lata 2024-2030
zdjęcie
Oficyna Profilaktyczna z Krakowa na zlecenie Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wolborzu realizuje badania społeczne, na rzecz opracowania Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych wraz z badaniami dla Gminy Wolbórz na lata 2024-2030 i zaplanowania działań profilaktycznych dla Gminy Wolbórz. 

W ramach realizacji w/w Strategii, badaniem objęci są uczniowie szkół podstawowych oraz ponadpodstawowych, jak również dorośli mieszkańcy Gminy. W związku z tym prosimy o uzupełnienie ANONIMOWEJ ANKIETY. 

Link do ankiety dla dorosłych mieszkańców: Ankieta 

Wypełnianie ankiety odbywa się za pośrednictwem portalu www.webankieta.pl. Strona ta gwarantuje bezpieczeństwo – przetwarzanie danych respondentów jest zgodne ze wszelkimi wymaganiami RODO.  Ankiety te są całkowicie anonimowe i nie zawierają żadnych pytań umożliwiających identyfikację respondentów.

Ankietę można wypełnić za pośrednictwem telefonu komórkowego, komputera, czy innych urządzeń elektronicznych, które posiadają dostęp do Internetu. Wystarczy kliknąć w link, wypełnić ankietę i na samym końcu kliknąć "wyślij".
← powrót