Komunikat

Uczniowie wrócili do szkoły

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 5 =
04-09-2023
Do nowej szkoły wróciły uczennice i uczniowie Szkoły Podstawowej w Komornikach. W sumie na terenie gminy Wolbórz do ławek szkolnych zasiadło dziś 611 dzieci. 
zdjęcie
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2023/24 w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Komornikach miało podwójny wymiar. Dzieci i rodzice spotkali się w nowej szkole, zupełnie odmienionej gruntowną przebudową obiektu. Wśród zaproszonych gości pojawili się: Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, Przewodniczący Rady Miejskiej w Wolborzu Zbigniew Klewin, Radni: Jolanta Latocha, Janusz Swarbuła oraz Przewodnicząca Rady Rodziców Marta Mirowska. Rodzice nie kryli wrażenia, jakie zrobił na nich nowy obiekt i wyposażenie szkoły. 

Dyrektor Szkoły Dorota Gieszcz przywitała Uczniów, Nauczycieli i Rodziców w pięknie wyremontowanej szkole, życząc owocnej nauki i miłych wrażeń w odnowionym budynku szkoły.

Dziś w ławkach szkolnych zasiadło w czterech szkołach podstawowych gminy Wolbórz 611 dzieci, a do przedszkoli wróciło 303 dzieci. Na zdjęciach poniżej uroczyste inauguracje roku szkolnego w Komornikach i Wolborzu. 
← powrót