Walne zebranie Stowarzyszenia Przyjaciół Wolborza

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 2 =
15-04-2024
Stowarzyszenie Przyjaciół Wolborza podsumowało roczną działalność i wręczyło nagrody w 34 konkursie wiedzy o Wolborzu. 
zdjęcie
Jak co roku Stowarzyszenie Przyjaciół Wolborza spotkało się na Walny Zebraniu, aby przedstawić sprawozdanie ze swojej działalności oraz plan pracy na kolejny okres. Jednym ze stałych punktów spotkania jest podsumowanie konkursu wiedzy o Wolborzu, który zorganizowany został już po raz 34.


Konkurs, przy organizacyjnym wsparciu dyrekcji i nauczycieli, przeprowadził tradycyjnie pan Zenon Puchała, wiceprezes SPW. Wzięło w nim udział łącznie 49 uczniów z klas 7 ze Szkoły Podstawowej w Wolborzu, Goleszach Dużych i Proszeniu.

Najwięcej punktów zdobyli:

SP Wolbórz: 
I m. Spik Joanna
II m. Kałużna Zuzanna
III m. Osuch Aleksandra

SP Golesze Duże: 
I m. Skwarczyński Filip
II m. Gryś Małgorzata
III m. Wrona Milena

SP Proszenie: 
I m. Sońta Nikola
II m. Ostalak Hanna
III m. Gieszcz Julia

Nagrody w konkursie ufundowali: Stowarzyszenie Przyjaciół Wolborza, Urząd Miejski w Wolborzu, Wolborskie Centrum Kultury i Pożarnicze Centrum. Obecnym uczniom nagrody wręczyli: Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros, prezes SPW Teresa Duda i wiceprezes Zenon Puchała.

Ponadto na zebraniu dyskutowano na temat realizacji różnych projektów mających na celu upamiętnienie historii Wolborza, ich mieszkańców jak i projektów kulturalnych. SPW wchodzi w kolejną - 6 dekadę swojej działalności. Życzymy pomyślnej realizacji wszelkich zamierzeń.


 
← powrót