Wolbórz Lider powiatu piotrkowskiego 

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 8 =
03-12-2023
Podsumowano ranking najlepszych gmin województwa łódzkiego organizowany przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej. 
zdjęcie
W Łódzkiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej 1 grudnia 2023 r. odbyło się podsumowanie rankingu najlepszych gmin województwa łódzkiego. W III rankingu organizowanym przez Fundację Rozwoju Demokracji Lokalnej im Jerzego Regulskiego laureatem został po raz kolejny Wolbórz zajmując I miejsce w powiecie piotrkowskim. Nagrodę odebrał Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

- Fundacja prowadzi ranking miast i gmin w całym kraju, Analitycy biorą pod uwagę głównie wskaźniki ekonomiczne danego samorządu, dlatego ten ranking jest miarodajny, wiarygodny i bardzo istotny dla zarządzających, bo pokazuje najlepszych, ale także odsłania te obszary, które są do poprawy. Bardzo się cieszę, że Wolbórz w takich rankingach jest w czołówce polskich samorządów, mocno na to pracuje zespół moich pracowników, bardzo serdecznie im za to dziękuje, a mieszkańców zapewniam, że nie spoczywamy na laurach, wiele jest do zrobienia w naszej gminie. - podsumował Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

Wolbórz już po raz trzeci został liderem powiatu piotrkowskiego w rankingu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej im Jerzego Regulskiego
← powrót