Zapraszamy do Stada Ogierów

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
6 + 7 =
28-11-2023
Stado Ogierów w Bogusławicach zaprasza w dniach 2-3 grudnia na Halowe Mistrzostwa Województwa Łódzkiego w Skokach przez Przeszkody. 
zdjęcie
W czasie całych zawodów dostępny będzie duży dobrze zaopatrzony bar serwujący posiłki domowe, zapiekanki i inne przekąski oraz napoje.

W niedzielę 3 grudnia rozegrany zostanie konkurs dla Dzieci Hobby Horse.

Zawody Hobby Horse przeznaczone dla dzieci i młodzieży w wieku od 4 do 16 lat. Zawodnik by ukończyć konkurs musi pokonać tor przeszkód (parkur) w odpowiedniej kolejności od linii startu do linii mety. W trakcie przejazdu zawodnik musi trzymać Hobby Horse między udami i co najmniej w jednej ręce.

Dodatkową niedzielną atrakcją będą Mikołajki 2023 możliwość przejazdu bryczką (piknik wagon) po terenie Stada, zwiedzanie obiektu wraz z przewodnikiem, ognisko wraz z kiełbaskami i żurkiem oraz oprowadzanie na kucyku.

Honorowy Patronat nad przedsięwzięciem objął Starosta Powiatu Piotrkowskiego Piotr Wojtysiak oraz Burmistrz Wolborza Andrzej Jaros.

Organizatorem wydarzenia jest Stowarzyszenie Jeździeckie Napoleońska Zagroda, Okręgowy Związek Jeździecki w Łodzi i Stado Ogierów w Bogusławicach.

Szczegółowe informacje www.stadoboguslawice.com.pl
← powrót