Zasłużeni nagrodzeni podczas koncertu

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 3 =
03-02-2024
Emilia i Józef Cieciorowscy, Joanna Dolińska i Anna Mizgalska-Dąbrowska to Zasłużeni dla Gminy Wolbórz. Statuetki wręczył nagrodzonym Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 
zdjęcie
W piątek 2 lutego w Wolborskim Centrum Kultury odbył sie tradycyjnie organizowany od lat Koncert Noworoczny Burmistrza Wolborza. Sala była wypełniona po brzegi. Burmistrz podsumował na multimedlanym ekranie mijającą 5-letnią kadencje samorządu (nowe wybory 7 kwietnia) pokazując dokonania, zrealizowane inwestycje i plany na lata przyszłe. Wolbórz od lat jest najbogatszą gminą w powiecie piotrkowskim i 54 gminą w kraju na 630 sklasyfikowanych małych miast. To duży sukces zespołu pracowników i radnych Rady Miejskiej, którym Andrzej Jaros podziękował na scenie wręczając okolicznościowe dyplomy. 

- ​W trakcie koncertu podsumowałem mijająca 5-letnią kadencję, pokazałem nasze osiągnięcia i plany na kolejne lata. Dziękuje Radnym na czele ze Zbigniewem Klewinem, przewodniczącym Rady za dobrą robotę, dziękuje moim pracownikom z urzędu i jednostek podległych. Życzę dotychczasowym radnym zdobycia mandatów w kwietniowych wyborach samorządowych, to dobry zespół, a przed Miastem i Gminą nowe wyzwania. - powiedział Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

Tradycją koncertu jest honorowanie Zasłużonych dla Gminy Wolbórz. W tym roku tytuły i statuetki za swoją działalność zawodową i społeczną otrzymali: Emilia i Józef Cieciorowscy, Joanna Dolińska i Anna Mizgalska-Dabrowska. Dodatkową nagrodę Burmistrz wręczył za promocję naszej gminy kapelmistrzowi Reprezentacyjnej Orkiestry Gminy Wolbórz Gabrielowi Zarembie z OSP Żarnowica. 

Koncert Noworoczny zaszczycili swoją obecnością m.in. Grzegorz Lorek Poseł na Sejm, Zbigniew Ziemba WICEMARSZAŁEK WOJEWÓDZTWA ŁÓDZKIEGO, Marek Mazur Wicewojewoda Łódzki oraz Piotr Wojtysiak - Starosta Piotrkowski oraz powiatowi radni. 

- Dziękuję Panowie za wsparcie naszej gminy w czasie minionych lat. To był piękny wieczór z fantastycznym koncertem na finał w wykonaniu "Ewelina Hak Jazzy Performance". Dziękuje pięknie naszej wolborskiej publiczności za przybycie. - podsumował podczas toastu noworocznego Andrzej Jaros Burmistrz Wolborza. 

Relacja z koncertu online dostępna pod linkiem YouTube

Poniżej galeria zdjęć z tego wyjątkowego wydarzenia.

Relacje prasowe:

NaszeMiasto.pl
Piotrkowski24.pl
ePiotrkow.pl

fot. Motionfilms.pl
← powrót