Gospodarstwo agroturystyczne "Bogusławickie Zacisze"

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
9 + 9 =

Marcin Kopiński
Wolbórz 97-320, Bogusławice 25
Tel. (44) 732 13 96 lub 505 870 310 www.boguslawickiezacisze.pl
mkopinska@tlen.pl

Uroczy domek na końcu wsi i blisko lasu, wspaniała kuchnia, niezwykła czystość, cudowny ogród i przepiękna okolica, któż nie marzy o takim spokojnym azylu. Na Gości czeka 5 pokoi 2 i 3-osobowych. W ogrodzie oczko wodne, różnorodna roślinność, bogactwo kwiatów. Jest miejsce na grilla, ognisko, są huśtawki dla dzieci. Teren zamknięty. Pokoje zadbane, ładne, jasne i funkcjonalne, kuchnia w pełni wyposażona i dostępna dla Gości. Elegancka jadalnia, łazienki w kafelkach (jest i wanna i kabina prysznicowa). Gospodarze przygotowują dla Gości wędliny, mięsa, sery i twarogi, można też spróbować świeżych jaj od szczęśliwych kur. Na obfite i smaczne posiłki zaprasza Gospodyni, laureatka licznych konkursów konkursów i rankingów agroturystycznych.
II miejsce w kraju wśród gospodarstw Eko-Agroturystycznych w 2006 roku (nagroda Ministra Rolnictwa). Kilkukrotnie gospodarstwu została przyznana statuetka Złota Grusza dla najlepszego gospodarstwa agroturystycznego w województwie łódzkim.
W okolicy liczne szlaki rowerowe, na drugim końcu wsi - słynna stadnina ogierów, blisko do Zalewu Sulejowskiego, wspaniałe lasy. Wygoda, czystość, miła atmosfera, piękne rośliny, estetyczne wnętrza, doskonała kuchnia to tylko niektóre walory gospodarstwa Pani Mirosławy Kopińskiej. Dowodem tego są liczne nagrody i dyplomy.