Komunikat

Alicja z poduchą i czekiem

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
1 + 1 =
12-03-2023
Mała Alicja Ruzga wraz z rodzicami Edytą i Rafałem odebrali od Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa kartę podarunkową o wartości 2000 zł, dużą poduchę i kwiaty. W WCK odbył się okolicznościowy koncert. 
zdjęcie
Alicja była pierwszym dzieckiem, które urodziło się w gminie Wolbórz w roku 2023, przyszła na świat 2 stycznia. Tradycją jest, że mama pierwszego narodzonego dziecka w gminie otrzymuje od Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa kartę podarunkową i kwiaty podczas koncertu z okazji Dnia Kobiet. Tak było i tym razem w Wolborskim Centrum Kultury. Dodatkowo rodzice Alicji otrzymali tradycyjną poduchę, którą przygotowały Koła Gospodyń Wiejskich gminy Wolbórz, a wręczyła przewodnicząca KGW Młynary Elżbieta Kobierska. 

Życzenia zebranym na sali kobietom złożyli i kwiaty wręczyli Grzegorz Lorek poseł na Sejm RP, Zbigniew Klewin przewodniczący Rady Miejskiej oraz Michał Szymański, wiceprzewodniczący Rady Powiatu Piotrkowskiego. Życzenia złożyła Paniom obecna także w WCK Ewa Wendrowska, radna Sejmiku Województwa Łódzkiego. 

Sala WCK wypełniona była po brzegi, a dla publiczności wystąpiły, w programie wspomnieniowym znakomitego muzyka Krzysztofa Krawczyka, zespoły Cantare i Fermata z gościnnym udziałem Katarzyny i Adama Kołodziejczyków. Wystąpił na scenie także mistrz tańca latino Michał Gawlik z Anitą Witkowską. Całość wydarzenia poprowadził po raz pierwszy w Wolborzu Dariusz Ślęzak z Crowd Supporters. Koncert przygotowany przez naszych rodzimych artystów, pod kierunkiem Kamili Dubilas dyrektor WCK, był wspaniałym przeżyciem podsumowanym gromkimi oklaskami. 
← powrót